.

SMART Zigbee zásuvka ZB1 Chytrá zásuvka

Kód: 068505
Neohodnoceno
350 Kč / ks 289,26 Kč bez DPH
Skladem (323 ks)
smart chytrá zásuvka Zigbee 3.0 ovládaná mobilním telefonem a tabletem. Android, IOS. 16A, 100-240VAC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý zásuvka pro zapínání a vypínání elektrických spotřebičů podporující standart ZigBee 3.0. Zásuvky lze kromě telefonu ovládat tlačítkem umístěným přímo na zásuvce. Smart zásuvkou můžete ovládat spotřebiče až do zátěže 16 A. Pro správné fungování skrz aplikaci SMART LIFE nebo Tuya je nutné zakoupit naši dimLED Zigbee bránu G1 nebo Zigbee bránu G2 (případně jinou Zigbee bránu z nabídky) nebo kterýkoliv hub, který podporuje standart ZigBee 3.0. Vždy každopádně doporučujeme ponechat si balení a v případě nespokojenosti nebo nekompatibility s jiným Vaším systém lze do 14 dnů zboží vrátit. Přijímač má svorkovnici pro vypínače, kterým lze přijímač manuálně ovládat.
Nejčastější využití SMART chytré zásuvky:
  • Vzdálené ovládání - Spínejte na dálku spotřebiče zapojené do chytré zásuvky. Můžete takto spínat například světla, topení, přímotopy apod. Tím například před Vaším příjezdem můžete vytopit Vaši chatu nebo chalupu.
  • Spínání dle času - Můžete zapínat a vypínat vybrané spotřebiče ve Vámi zvolený čas. Nejčastěji využijete například při spínání světel, topení, filtrací apod. V praxi například můžete spotřebič nechat zapnout ve večerních hodinách a v ranních hodinách ho naopak nechat vypnout. Lze také například využít informací o západu a východu slunce a spínání propojit s těmito informacemi, které se každý den mění.
  • Další automatizace - Můžete dále vytvářet automatizace dle Vašich představ. Spínání lze dále párovat například na různé změny teplot, propojit zásuvky s chytrými čidly (čidlo zaznamená pohyb a sepne vybranou zásuvku). U všech těchto automatizací můžete i tvořit skupiny zásuvek a spínat je najednou.
 
Specifikace
Vstupní napětí100-240VAC
Proudové zatíženíMax 16A
Přenosová frekvenceZigBee 3.0
Kompatibilní s aplikacemiTuya, SMART LIFE, Amazon Alexa, Google Assistant (nutné použít bránu)
DosahAž 30m
Rozměry50 x 50 x 84mm
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení:ANO
Stupeň krytí:IP20

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Varianta: SMART Zigbee zásuvka ZB1
Nevyplňujte toto pole:
JB Avatar autora 6.10.2023 09:54
Dobry den, umi zasuvka merit i spotrebu?
Odpovědět
M Avatar autora 6.10.2023 10:21
Dobrý den, ano, umí aktuální, denní a měsíční.