.

LED pásky na televizi

USB LED pásek k televizi, tyto LED pásky díky instalovanému USB portu jednoduše zapojíte LED pásky k televizi bez potřeby další elektroinstalace.

LED pásky za televizi jsou RGB, tedy si můžete navolit barvu podsvícení jakou chcete pomocí dálkového ovladače. LED pásek za televizi USB je opatřen oboustrannou lepící páskou pro pohodlnou instalaci.

#ShowMore#

LED pásky za televizi Vám umožní nový zážitek ze sledování Vašich oblíbených pořadů.

Tyto LED pásky nemusíte použít jen za TV díky USB portu a vstupnímu napětí 5V lze tyto pásky napájet i z powerbanky a využít tak například při stanování nebo na místech kde nemáte přístup k elektrické siti.

Nejprodávanější

USB LED pásek za televizi RGB 4m 20W s ovladačem
 
250 Kč
(206,61 Kč bez DPH)
LED pásek na televizi RGB 2x60cm 8,7W USB DX-LEDTV-RGB
 
690 Kč
(570,25 Kč bez DPH)
2 položek celkem
LED pásek na televizi RGB 2x60cm 8,7W USB DX-LEDTV-RGB
570,25 Kč bez DPH
690 Kč / ks

USB LED pásek k televizi. 2x RGB LED pásek 60cm  pro nalepení za televizi balení obsahuje dálkové ovládání

Kód: DX-LEDTV-RGB
USB LED pásek za televizi RGB 4m 20W s ovladačem
206,61 Kč bez DPH
250 Kč / ks

LED pásek za televizi s USB konektorem a dálkovým ovladačem. Osvětlení TV RGB barvami. LED pásek 4m 5V k zapojení do televize. nebo powerbanky.

Kód: 086001

LED pásky na televizi jsou výborný doplněk pro navození příjemné atmosféry při sledování Vašich oblíbených filmů, použitím LED pásky za televizi také ulevíte unaveným očím.

Je prokázané, že při sledování televize je vhodné použít ambientní slabé osvětlení, ulevíte tak očím, které se nemusí neustále soustředit na stálou změnu kontrastu, která vzniká na stále měnící se obrazovce.

Tím že instalujete LED pásek k televizi nemusíte svítit velkým lustrem. Postačí vám jen 5V LED pásek, který jednoduše zapojíte do USB portu na zadní straně televize a pasek nalepíte na zadní stranu TV.

RGB čipy Vám umožní nastavit si barvu podsvícení televize podle nálady nebo tématicky k pořadu, který sledujete. To Vám umožní dálkové ovládání, který sada obsahuje. Navodíte si příjemnou atmosféru a ulevíte unaveným očím.

 

led pásky za televizi

Nabídka RGB LED pásků

objevte kompletní nabídku našich RGB LED pásků.
led pásky za televizi

LED pásky s trafem

Sady LED pásků s trafem. Rozbalit nalept vložit do zásuvky a je hotovo.
led pásky za televizi

Kompletní nabídka LED pásky

Všechny naše LED pásky pěkně pohromadě.