LED zdroj 12V 150W zdroj INTELI-12-150
Kód: 056553
Neohodnoceno
Skladem (216 ks)
Možnosti doručení
150W, 12V, možnost náběhu a nastavení intenzity světla, IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vnitřní elektronický spínaný zdroj pro LED řady INTELI v krytí IP20, který je vhodný pro LED osvětlení jako jsou LED pásky, LED žárovky a jiné 12V DC LED osvětlení. Oproti klasickým zdrojům má řada INTELI tyto unikátní vlastnosti, které lze nastavit na výstup zdroje:
  • možnost pozvolného náběhu světla
  • možnost nastavení výstupní intenzity osvětlení v hodnotách 25%, 50%, 75% a 100%
LED zdroj INTELI 12V 150W je opatřen:
  • tepelnou pojistkou
  • pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
  • pojistkou proti přetížení
Specifikace LED zdroje
Vstupní napětí175 - 264V AC
Výstupní napětí12V DC/12,5A
PojistkaTepelná, proti zkratu, proti přetížení
Výkon150W*
Startovací proud55A
KrytíIP20
Třída izolaceII
Rozměry195x48×24mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje 12V
EAN: 8596558000934
Varianta: LED zdroj 12V 150W zdroj INTELI-12-150