LED zdroj 12V 200W LONG-12-200
Kód: 056403
Neohodnoceno
Skladem (184 ks)
Možnosti doručení
Úzký LED zdroj LONG 200W 12V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektronický napěťový spínaný zdroj pro LED řady LONG v krytí IP67, který je vhodný především pro LED osvětlení. Zdroje LONG jsou velmi úzké, díky čemuž je vhodný do míst, kde potřebujete šetřit místem (uvnitř svítidel, nábytek apod.). Zdroj je ideální jako napájení pro 12VDC LED produkty jako jsou například LED pásky, LED žárovky a další LED osvětlení.
LED zdroj pro LED pásky 12V 200W je opatřen:
  • tepelnou pojistkou
  • pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
  • pojistkou proti přetížení
Specifikace LED zdroje
Vstupní napětí200 - 240V AC
Výstupní napětí12V DC/16,7A
Pojistkatepelná, proti zkratu, proti přetížení
Výkon200W*
Startovací proud70A
KrytíIP67
Třída izolaceII
Rozměry307x36x23mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje 12V
EAN: 8596558000699
Varianta: LED zdroj 12V 200W LONG-12-200