LED zdroj 12V 500W SLIM-12V-500W
Kód: 056134
Neohodnoceno
Skladem (128 ks)
Možnosti doručení
SLIM 500W LED zdroj 12V, IP67, vhodný pro LED pásky.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Voděodolný elektronický spínaný zdroj pro LED řady SLIM v krytí IP67, který je vhodný především pro LED osvětlení jako jsou LED pásky, LED žárovky a jiné 12V DC LED osvětlení. SLIM zdroje jsou typické svojí nízkou výškou.
LED zdroj SLIM 12V 500W je opatřen:
  • tepelnou pojistkou
  • pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
  • pojistkou proti přetížení
Specifikace LED zdroje
Vstupní napětí170 - 250V AC
Výstupní napětí12V DC/41,7A
PojistkaTepelná, proti zkratu, proti přetížení
Výkon500W*
Startovací proud70A
KrytíIP67
Třída izolaceII
Rozměry260x92×37mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje 12V
EAN: 8596558000613
? Stupeň krytí: IP67 voděodolný
typ zdroje: voděodolný IP67
? Výkon zdroje: 500W
Výstupní napětí: 12V
Varianta: LED zdroj 12V 500W SLIM-12V-500W