LED zdroj 12V STMÍVATELNÝ 100W zdroj DIM20-12-100 056521
Kód: 056521
Neohodnoceno
Skladem (83 ks)
Možnosti doručení
LED stmívatelný zdroj 12V 100W stmívání TRIAK nebo signálem 0-10V, 1-10V, 10V PWM nebo R (0-100k Ohm), IP20 vnitřní
Detailní informace
Detailní popis produktu
Stmívatelný elektronický napěťový spínaný zdroj pro LED řady DIM20 v krytí IP20, který je vhodný především pro LED osvětlení a jeho stmívání. Vhodné pro 12VDC LED produkty jako jsou například LED pásky, stmívatelné LED žárovky a další LED osvětlení.
Zdroje řady DIM67 lze stmívat 5 způsoby:
  • signálem 0-10V
  • signálem 1-10V
  • pomocí rezistoru 0-100k Ohm
  • signálem 10V PWM
LED zdroj DIM67 12V 100W je opatřen:
  • tepelnou pojistkou
  • pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
  • pojistkou proti přetížení
Specifikace LED zdroje
Vstupní napětí175 - 264V AC
Výstupní napětí12V DC/8,3A
PojistkaTepelná, proti zkratu, proti přetížení
Výkon100W*
Startovací proud55A
KrytíIP20
Třída izolaceII
Rozměry160x48x29mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje 12V
EAN: 8596558000859
Stmívatelné: Ano
? Stupeň krytí: IP20 vnitřní
typ zdroje: vnitřní IP20
Výkon: 100W
Výstupní napětí: 12V
Varianta: LED zdroj 12V 100W zdroj DIM20-12-100